Chusta: Solnce Angel Wings Delight, 48% bawełna Egipska + 52% bawełna merceryzowana, 259 g/m2

Wiązanie: Kieszonka

 

Ach, te anielskie skrzydła! W dzieciństwie rodzice uczyli mnie, że każdy ma swojego anioła stróża i że anioły nas pilnują. No to zainwestowałam w moje własne anielskie skrzydła 😉 Plener do tej sesji stanowiła pustynia siedlecka- niesamowicie urokliwe miejsce. Piękna jest ta nasza Polska! Mamy morze, góry, lasy, jeziora, pustynie… Gdyby jeszcze więcej dni w roku było ciepło i bezdeszczowo byłoby idealnie. Niemniej jednak przez chwilę poczułam się, jakbym była w Egipcie, choć pogoda na początku dnia nie zapowiadała takiego obrotu spraw 😉

AW Delight to chusta średniej wagi, co oznacza, że powinna sobie z nią poradzić osoba rozpoczynająca dopiero swoją przygodę z chustonoszeniem. Chusta początkowo może wydawać się troszkę sztywna, jednakże po kilku motaniach mięknie i ładnie współpracuje. Bardzo porządny splot sprawia, że komfortowo nosi się w niej cięższe i starsze dziecko, jednakże na noworodku również dobrze się układa. Jest dość ciężka- moja 6 (4,6m) waży nieco poniżej kilograma. Jest przepięknie misternie tkana- dwa kolory nitek przeplatają się tworząc wzór anielskich skrzydeł.

Nitka biała to najwyższej jakości bawełna Egipska, która uznanie na świecie zyskała dzięki swojej niesamowitej miękkości i trwałości. Jej ręczny zbiór gwarantuje, że zebrane włókna mają najwyższy poziom czystości. Mówi się, że to najlepsza bawełna na świecie. Nitka w kolorze irlandzkiej zieleni to bawełna merceryzowana, o której właściwościach pisałam tutaj (klik). Należy się jednak liczyć z tym, że za bardzo wysoką jakością i misternym wykonaniem idzie wysoka cena chusty.

Tak oto chusta wyglądała w drodze na pustynię:

PicMonkey Collage

Obraz 038

Obraz 040

Obraz 042

 

A tak oto już „w akcji”:

 

Obraz 073

Obraz 086

Obraz 087

Obraz 092

Obraz 090

Obraz 094

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website