Chusta: Oscha Slings Sekai Wych, 50% bawełna Egipska + 50% bawełna, 285gr/m2

Wiązanie: Kieszonka

 

Tegoroczny urlop był magiczny. Przez tydzień mieszkaliśmy w okolicy licznych średniowiecznych zamków, których nie omieszkaliśmy zwiedzać. Właściwie to każdy dzień mijał pod znakiem zwiedzania kolejnego zamku. Zamki jak to zamki ukryte w czeluściach lasu, na wzgórzach, otoczone skałami wapiennymi broniącymi dostępu do nich. Niektóre zostały odrestaurowane i wyglądają jak nowe, ale po niektórych zostały jedynie resztki murów, bądź same fundamenty, które przez lata zarosły dość gęstą roślinnością i trzeba się było nieźle naszukać, by je odnaleźć. Większość z tych mistycznych budowli ucierpiała w wyniku potopu szwedzkiego 1655-1660 roku.

W tych wędrówkach towarzyszyła mi śliczna chusta utkana w Anglii. Chusta mimo swojej wagi jest dość cienka, co czyni ja tworem idealnym podczas letnich spacerów. Egipska bawełna i bardzo dobry jakościowo splot dają niesamowitą jakość oraz komfort noszenia- Hela była bardzo zadowolona, co widać na zdjęciach 😉 Utkana została z dwóch nitek w kolorach zieleni, pięknie mieni się w promieniach letniego słońca. Przez firmę produkującą zwana jest również „Sekai Kryptonit” i została utkana w bardzo wysoko limitowanej ilości. Przez to, że jest dość cienka, będzie idealna dla mniejszego dziecka oraz na lato. Osobiście przy cięższym dziecku i dłuższym spacerze wybrałabym coś grubszego, ale tak na prawdę wszystko zależy też od wyboru wiązania oraz jakości jego wykonania. No i jak to mówią: Ulubione szmaty noszą najlepiej, niezależnie od składu i grubości.

Nie ma co ukrywać- mam słabość do zielonych chust. A wzór łuski urzekł mnie bardzo, bardzo… Wózka ze sobą nie zabierajcie, bo będzie Wam tylko przeszkadzał i w większość z tych miejsc niestety nim nie wjedziecie.

Z resztą zobaczcie sami!

 

Obraz 005

Obraz 006

Obraz 071

 

PicMonkey Collage

Obraz 073

Obraz 076

PicMonkey Collage2

Obraz 061

 

 

 

One thought on “Zamki na Jurze

  1. Dziękuję. Za słowa o sensie i isiocte Rodzicielstwa, za ich prostotę, piękno i mądrość. Za dotknięcie rodzicielskiej duszy, a dotyk to czuły, delikatny, jego źrf3dłem miłość czysta, jego efektem wzruszenie głębokie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website