Dziś wpis samochwalny :p A co mi tam! Mam okazję spełnić moje marzenie, to się cieszę! Cieszę się, więc dzielę się dobrymi wieściami ze wszystkimi 🙂 Otóż, uroczyście pragnę Was wszystkich zaprosić 26.09.2015 r. do Poznania na I Ogólnopolską Konferencję Noszenia Dzieci. Organizatorem Konferencji jest Akademia Chustonoszenia Lulamy we współpracy z Akademią Noszenia Dzieci oraz Szkołą Noszenia ClauWi. Ja mam zaszczyt poprowadzić ten okręt.

Konferencja skierowana jest głównie do profesjonalistów- Doradców Noszenia, Doul, Położnych oraz dla wszystkich osób, których chustonoszenie pochłonęło i chcą pogłębiać swoją wiedzę. Jeśli również Tobie, temat chustonoszenia jest bliski sercu, ta Konferencja jest dla Ciebie.

Podczas długich rozmów udało nam się zbudować interdyscyplinarny zespół profesjonalistów, którzy zgodzili się podzielić swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami Konferencji. Zajmiemy się tematami stricte dotyczącymi noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Obecność Akademii Noszenia, ClauWi oraz Die Trageschule gwarantuje dialog na wysokim merytorycznie poziomie. Dialog międzyszkolny. Dialog ponad podziałami.

Konferencja ma być swobodną płaszczyzną wymiany poglądów, doświadczeń i rozmów. Wierzymy, że możemy nauczyć się wiele od siebie nawzajem, jeśli tylko damy sobie szansę.

Będą wykłady, panele dyskusyjne oraz warsztaty. Będzie też kilka niespodzianek 😉

Strona konferencji rusza niebawem (www.konferencjanoszenia.pl), a ja już teraz zapraszam Was do polubienia fanpage’a na facebooku (klik) .

Niebawem więcej informacji, a ja już teraz zapraszam Was do śledzenia zmian.

Gwarantuję Wam- będzie się działo! 🙂

 

Kopia LOGO lulamy 1,3 (1) www.lulamyakademia.pl

 

CW www.clauwi.pl

AND www.akademianoszenia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website