Kilka ładnych lat temu studiowałam. Skończyłam dwa prestiżowe kierunki na dwóch uznanych Uniwersytetach w Polsce- Poznańskim i Toruńskim. Studiując jednocześnie pracowałam w dużej korporacji. Ba! Ja pięłam się po szczeblach kariery! Kiedy powierzono mi kierownicze stanowisko, to myślałam, że Pana Boga za nogi złapałam. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że Bóg da się złapać za nogi nieco później 😉 Ciąża przerwała te całą korporacyjną wspinaczkę. Po powrocie z urlopu macierzyńskiego okazało się, że nie ma dla mnie miejsca w pracy. Mojego miejsca, w mojej pracy. Pierwsza myśl? Byłam zła na syna! Że mi przeszkodził w karierze! Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że ten mały człowiek pokaże mi nową drogę, że odkryje przede mną inny wymiar kobiecości, macierzyństwa, życia. To on nauczył mnie Rodzicielstwa Bliskości. To on pchnął mnie ku Chustonoszeniu. Dwa lata później urodziła się Helenka. Z nią odkrywam piękno karmienia piersią. Tak, należę do grona matek wiecznie karmiących 😉

Niesamowite jest to, jak wiele można nauczyć się od tych małych istot. Jak one potrafią przewartościować światopogląd! Jak mocno zmienia się optyka patrzenia na różne sprawy! Dzięki temu blogowi chcę Wam pokazać, jak wspaniałym doświadczeniem jest noszenie dzieci w chuście oraz jak piękną sprawą może być rodzicielstwo. Ponoć należy stawiać czoła demonom. To się przyznam. Jestem chustoholiczką. Przez moje ręce przewinęła się spokojnie setka chust. Nigdy tego nie spisywałam, ale podejrzewam, że dobijam do dwusetki.

Mam na imię Magda i jestem mamą dwójki wspaniałych dzieciaków- Frania i Helenki. Jestem Doradcą Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach miękkich po kursie Akademii Noszenia Dzieci. Współtworzę Akademię Chustonoszenia Lulamy oraz piszę tego bloga. Kocham pisać- z sensem, ale bez też mogę. Kocham też polskie góry.

To jest profesjonalny blog doradcy chustowego. Pokażę Wam miejsca, w które wózkiem nie wjedziecie 😉

Zapraszam Was do mojego świata.

Miłego zaczytania!

 unnamed

One thought on “O mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website